Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

PPK – co każdy pracodawca wiedzieć powinien?
2019-09-18 15:40:50

Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych nakazuje, aby każda firma lub instytucja, która zatrudnia co najmniej jedną osobę podlegającą ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym utworzyła PPK dla swoich pracowników. Pracodawcy mają coraz mniej czasu na dostosowanie do wymogów ustawy.

Artykuł PPK – co każdy pracodawca wiedzieć powinien?
Szybkie czytanie, czyli jak przyswajać wiedzę kilkukrotnie szybciej
2019-09-18 10:14:17

Ludzie odkryli pismo kilka tysięcy lat przed naszą erą - dokładna data nie jest znana. Był to sposób na przekazywanie i przechowywanie informacji o historii, technologii i cywilizacji, a dostęp do tej umiejętności mieli tylko nieliczni.

Artykuł Szybkie czytanie, czyli jak przyswajać wiedzę kilkukrotnie szybciej
INCOTERMS 2020 - warto być gotowym na zmiany
2019-09-17 13:10:25

INCOTERMS 2020 przyniesie ważne zmiany dla wszystkich firm prowadzących handel międzynarodowy.

Artykuł INCOTERMS 2020 - warto być gotowym na zmiany
Kraków: na jakie kursy zawodowe warto postawić, aby znaleźć dobrze płatną pracę?
2019-09-17 11:47:04

Szukasz pierwszej pracy? Zależy Ci na dobrze płatnym zajęciu? A może pragniesz zmienić pracę i zastanawiasz się, w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje? Doskonałym sposobem będą kwalifikacyjne kursy zawodowe; warto postawić na rozwój i nowe umiejętności.

Artykuł Kraków: na jakie kursy zawodowe warto postawić, aby znaleźć dobrze płatną pracę?
Boom na szkolenia SEP w Bielsku-Białej, Gdańsku i Katowicach. Dla kogo to dobry wybór?
2019-09-17 11:39:16

Branżowi eksperci są zgodni: od dawna nie było tak dużego zainteresowania szkoleniami SEP we wszystkich grupach uprawnień energetycznych. To bardzo dobra informacja dla polskiej gospodarki, która potrzebuje wykwalifikowanych elektryków, gazowników i ciepłowników, zwłaszcza w kontekście czekających n

Artykuł Boom na szkolenia SEP w Bielsku-Białej, Gdańsku i Katowicach. Dla kogo to dobry wybór?
Pricing. Jak zarządzać cenami?
2019-09-10 13:34:08

Pricing, polityka cenowa, marketing ceny i strategie cenowe stanowią obszar zainteresowania nie tylko managerów i specjalistów marketingu, lecz również managerów sprzedaży czy członków zarządów i właścicieli przedsiębiorstw.

Artykuł Pricing. Jak zarządzać cenami?
Pierwsza konferencja LEAN na Podkarpaciu! 6 Topowych 2 dniowych warsztatów Nowoczesnych Technik Zarządzania.
2019-08-13 10:14:29

Pierwsza konferencja LEAN na Podkarpaciu! 6 Topowych 2 dniowych warsztatów Nowoczesnych Technik Zarządzania. Zero sprzedaży - tylko praktyka i rozwój, w tym warsztaty, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Gotowe rozwiązania, które wypracujemy razem zabierzesz ze sobą i wdrożysz w swojej firmie

Artykuł Pierwsza konferencja LEAN na Podkarpaciu! 6 Topowych 2 dniowych warsztatów  Nowoczesnych Technik Zarządzania.
Szkolenia wyjazdowe - dlaczego warto?
2019-07-30 20:45:46

Chcesz przeszkolić swój zespół, ale nadal zastanawiasz się nad wyborem miejsca? Zazwyczaj do dyspozycji masz kilka lokalizacji, a jedna z nich dotyczy miejsca pracy.

Artykuł Szkolenia wyjazdowe - dlaczego warto?
Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
2019-07-18 11:35:45

To, że sytuacje biznesowe wymagają stosownego zachowania, przyjmujemy raczej za oczywiste. A jednak coraz rzadziej używa się sformułowania „savoir-vivre”, które może kojarzyć się ze stawianiem sztywnych reguł ponad naturalną swobodą.

Artykuł Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
Dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna? Czy warto ją studiować?
2019-07-13 22:00:15

Nieustanny postęp cywilizacyjny, z którym mamy do czynienia od wielu lat to nie tylko szansa na rozwój i lepsze funkcjonowanie ludzi na świecie. To jednocześnie stopniowa, niebezpieczna degradacja naszej planety, jeżeli rozwój ten nie jest zrównoważony i oparty na profesjonalnych analizach.

Artykuł Dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna? Czy warto ją studiować?

stron: 1 2 382

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów