Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
2019-07-18 11:35:45

To, że sytuacje biznesowe wymagają stosownego zachowania, przyjmujemy raczej za oczywiste. A jednak coraz rzadziej używa się sformułowania „savoir-vivre”, które może kojarzyć się ze stawianiem sztywnych reguł ponad naturalną swobodą.

Artykuł Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
Dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna? Czy warto ją studiować?
2019-07-13 22:00:15

Nieustanny postęp cywilizacyjny, z którym mamy do czynienia od wielu lat to nie tylko szansa na rozwój i lepsze funkcjonowanie ludzi na świecie. To jednocześnie stopniowa, niebezpieczna degradacja naszej planety, jeżeli rozwój ten nie jest zrównoważony i oparty na profesjonalnych analizach.

Artykuł Dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna? Czy warto ją studiować?
35% WZROSTU SPRZEDAŻY [CASE STUDY KAMPANII TRADE MARKETINGOWEJ]
2019-07-04 12:51:02

Czy dzięki kampanii trade marketingowej można osiągnąć 35% wzrostu sprzedaży dla produktu, który jest kupowany w zasadzie epizodycznie? Jaką należałoby wybrać strategię i jakie narzędzia trade marketingowe należałoby zastosować, aby osiągnąć taki wynik?

Artykuł 35% WZROSTU SPRZEDAŻY [CASE STUDY KAMPANII TRADE MARKETINGOWEJ]
Skuteczny mentoring w firmie – od czego zależy?
2019-07-03 12:22:37

Skuteczny mentor powinien pomagać swojemu mentee w stawaniu się takim, jakim chciałby się stać – najczęściej w kontekście zawodowym. Mentoring można uznać za uzupełniającą wobec szkoleń formę wspierania procesu doskonalenia, uczenia i rozwoju pracownika w firmie.

Artykuł Skuteczny mentoring w firmie – od czego zależy?
Jak zarządzać produktem?
2019-07-02 11:40:22

Jak zarządzać produktem? Na to pytanie, odpowiedź znaleźli uczestnicy szkolenia otwartego "Product management (Zarządzanie produktem). Szkolenie dla Product Managerów" przeprowadzonego 23 i 24 maja w Warszawie przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Artykuł Jak zarządzać produktem?
Gdzie można pracować po technikum elektrycznym?
2019-06-26 13:15:08

Wybór odpowiedniej szkoły nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto jednak poważnie zastanowić się nad podjęciem nauki w technikum elektrycznym – ukończenie takiej szkoły pomaga w łatwiejszym wejściu na rynek pracy, a wyuczony zawód czyni kandydata atrakcyjnym w oczach potencjalnych pracodawców.

Artykuł Gdzie można pracować po technikum elektrycznym?
Szkolenia dla działów HR - w jakie warto zainwestować?
2019-06-25 19:32:25

Przyszłość firmy zależy w dużej mierze od efektywności pracy jej działu HR. W końcu to właśnie specjaliści ds. human resources czuwają nad ludźmi budującymi przedsiębiorstwo i jego potencjał. Z tego względu, dział HR powinno się regularnie ulepszać np. poprzez inwestowanie w szkolenia jego pracownik

Artykuł Szkolenia dla działów HR - w jakie warto zainwestować?
Źródło finansowania szkoleń przeznaczonych dla nauczycieli
2019-06-25 11:14:47

W poradni planuje się specjalistyczne szkolenie rady pedagogicznej w tematyce - seksualność osób niepełnosprawnych. Czy można zrefundować przeprowadzenie szkolenia przez osobę - eksperta w tej dziedzinie ze środków na dokształcanie nauczycieli?

Artykuł Źródło finansowania szkoleń przeznaczonych dla nauczycieli
Praktyczne szkolenie z zarządzania i obrotu paletami
2019-06-06 11:33:16

Zarządzanie i obrót paletami, czyli gospodarka paletami to tematyka szkolenia otwartego przeprowadzonego przez w Warszawie przez B&O NAVIGATOR w dniu 11 kwietnia.

Artykuł Praktyczne szkolenie z zarządzania i obrotu paletami
6 KROKÓW DO WYBORU STRATEGII Z NISKĄ CENĄ
2019-05-23 11:47:00

Czy wiesz, że istnieje kilka strategii opartych na niskiej cenie? Jak zatem je rozpoznać i skąd wiedzieć, która będzie odpowiednia dla marki, grupy produktowej, czy produktu? Przede wszystkim, zanim zdecydujesz się na wybór określonej strategii:

Artykuł 6 KROKÓW DO WYBORU STRATEGII Z NISKĄ CENĄ

stron: 1 2 381

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów