Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Oferta tygodnia:

Do końca:2019-01-27

Było:990zł

Jest:890zł

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

MÓWCA w Biznesie - Szkolenie jubileusz 10-lecia firmy
2019-01-18 14:12:54

"MÓWCA w Biznesie" Szkolenie jubileuszowe z nagrodami o wartości 8235 zł. Poznasz sposób na tremę, dobrą autoprezentację i jak nagrywać się na wideo. Ponadto do wygrania szkolenia, książki

Artykuł MÓWCA w Biznesie - Szkolenie jubileusz 10-lecia firmy
Jak zadbać o etykę w firmie?
2019-01-16 09:54:07

Zdecydowana większość prezesów, menedżerów, a także szeregowych pracowników dba o to, by w swoich działaniach przestrzegać prawa, a przynajmniej nie naruszać go w sposób ewidentny. Tyle, że etyka to coś więcej – oznacza przestrzeganie wyższych standardów niż wymagane przepisami minimum.

Artykuł Jak zadbać o etykę w firmie?
Skuteczna nauka hiszpańskiego z native speakerem
2019-01-02 12:05:10

Skuteczna nauka obcego języka to coś, co chciałoby osiągnąć wiele osób. Jeżeli jednak na prawdę chce się osiągnąć sukcesy, trzeba wybrać odpowiednią szkołę języka hiszpańskiego, bo w przeciwnym razie straci się tylko niepotrzebnie czas.

Artykuł Skuteczna nauka hiszpańskiego z native speakerem
W jakie szkolenia warto inwestować?
2018-11-22 09:34:07

Myślimy o zmianie pracy, awansie czy po prostu poszerzeniu wiedzy? Idealne do tego celu są kursy. W jakie szkolenia warto inwestować? O tym wszystkim przeczytacie w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Artykuł W jakie szkolenia warto inwestować?
Jak wybrać szkolenie biznesowe dla firmy?
2018-11-19 18:42:41

Dobrej jakości szkolenie biznesowe przyczyni się do podniesienia kompetencji pracowników firmy i wpłynie na osiągnięcie założonego efektu biznesowego. Sprawdź czym kierować się podczas wyboru wspomnianych warsztatów.

Artykuł Jak wybrać szkolenie biznesowe dla firmy?
Myśl strategicznie zamiast gasić pożary
2018-10-26 14:27:52

Kiedy ostatnio znalazłeś w pracy czas na planowanie? Niestety, problemem zarówno szeregowych pracowników, jak i ich szefów, jest to, że są pochłonięci codzienną „bieżączką” lub „gaszeniem pożarów”. W konsekwencji nie mają czasu na wyznaczanie długofalowych celów i ustalanie sposobów ich osiągnięcia.

Artykuł Myśl strategicznie zamiast gasić pożary
Jak zastosować lean management w biurze?
2018-10-11 09:14:36

Lean management (dosłownie „szczupłe zarządzanie”) kojarzy się przede wszystkim z zakładami produkcyjnymi. Dzięki narzędziom „lean” usprawniamy procesy, udoskonalamy produkcję, skracamy czas przygotowania finalnego produktu. Czy te same zasady można zastosować również w biurze? Zdecydowanie tak!

Artykuł Jak zastosować lean management w biurze?
Jakie szkolenie RODO wybrać? Ochrona Danych osobowych od podstaw
2018-09-28 20:31:03

Współczesny rynek oferuje wiele szkoleń z zakresu Ochrony Danych Osobowych – od osobistych spotkań po e-szkolenia. Każda z form ma wady i zalety. Jak wybrać szkolenie RODO – Ochrona Danych Osobowych?

Artykuł Jakie szkolenie RODO wybrać? Ochrona Danych osobowych od podstaw
Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – co trzeba wiedzieć?
2018-09-20 13:56:14

Czy można zatrudnić cudzoziemca bez dodatkowych formalności? Tak, ale tylko wtedy, gdy mówimy o obywatelu Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii. A jednak, formalności nie powstrzymują polskich pracodawców, przed zatrudnianiem rekordowej liczby cudzoziemców spoza UE.

Artykuł Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – co trzeba wiedzieć?
Wypalenie zawodowe – kiedy się pojawia i jak sobie z nim radzić?
2018-09-05 12:49:23