Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Oferta tygodnia:

Do końca:2022-12-11

Było:1740zł

Jest:1566zł

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Szkolenia dofinansowane z KFS – jakie kursy z dofinansowaniem?
2020-02-18 11:47:34

Stawiaj na ciągły rozwój Swój oraz pracowników, szkolenia mogą pomóc zapewnić sukces Twojej firmie, a wykwalifikowani pracownicy to filar przedsiębiorstwa.

Język polski jako obcy – jak uczyć go efektywnie?
2022-12-07 18:13:08

Języki obce kojarzą się nam przede wszystkim z językiem angielskim, niemieckim czy francuskim. Tymczasem na całym świecie wiele osób spoza Polski chce uczyć się naszego rodzimego języka.

Artykuł Język polski jako obcy – jak uczyć go efektywnie?
Szkolenia dla handlowców online
2022-12-05 20:53:57

Szkolenie sprzedażowe jest koniecznością dla każdego, kto chce odnieść sukces w handlu. Uczy handlowców, jak znajdować i zamykać transakcje, jak radzić sobie z obiekcjami i jak być przekonującym. Ważne jest, aby inwestować w umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje.

Artykuł Szkolenia dla handlowców online
Czym są uprawnienia SEP?
2022-12-02 16:20:58

Uprawnienia SEP (skrót od: Stowarzyszenie Elektryków Polskich) są niezbędne w legalnej, bezpiecznej i profesjonalnej pracy każdego elektryka.

Artykuł Czym są uprawnienia SEP?
Jaka jest rola instruktora praktycznej nauki zawodu?
2022-11-27 22:31:01

Jedną z kluczowych postaci w prawidłowym funkcjonowaniu nauki w ramach kształcenia dualnego jest instruktor praktycznej nauki zawodu.

Artykuł Jaka jest rola instruktora praktycznej nauki zawodu?
Jak wybrać hotel na szkolenie?
2022-11-25 10:38:37

Coraz częstszą praktykach w większych firmach jest organizowanie szkoleń poza miejscem pracy. Jeśli całe przedsięwzięcie ma odbyć się poza miastem, w którym pracujemy, warto wybrać hotel, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jak zatem wybrać dobre miejsce na szkolenie? Podpowiadamy.

Artykuł Jak wybrać hotel na szkolenie?
Co warto studiować w 2023 roku i jak wybrać odpowiedni kierunek?
2022-11-20 20:26:35

Ukończenie studiów I i II stopnia wiąże się z uzyskaniem konkretnych kwalifikacji, często niezbędnych, żeby odnieść sukces.

Artykuł Co warto studiować w 2023 roku i jak wybrać odpowiedni kierunek?
Wirtualna sala wykładowa dla zdalnego prowadzenia zajęć
2022-11-11 19:24:08

Przyzwyczailiśmy się do tego, że chodzimy na różnego rodzaju wykłady, prelekcje i odbywają się one w sali wykładowej. Niestety, nie zawsze czas nam na to pozwala, by być fizycznie.

Artykuł Wirtualna sala wykładowa dla zdalnego prowadzenia zajęć
Jak samodzielnie pozycjonować stronę na Word Press
2022-10-24 18:41:12

Word Press to najpopularniejsza platforma do tworzenia stron internetowych. Stworzona z myślą o zakładaniu blogów, czyli stron osobistych, w bardzo szybkim czasie zaczęła ewoluować w stronę narzędzia, umożliwiającego tworzenie w pełni profesjonalnych i funkcjonalnych stron www.

Artykuł Jak samodzielnie pozycjonować stronę na Word Press
Ile trwają studia prawnicze i jakie są koszty?
2022-10-13 18:53:48

Studia prawnicze to kierunek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Artykuł Ile trwają studia prawnicze i jakie są koszty?

stron: 1 2 399

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów