Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Szkolenia dofinansowane z KFS – jakie kursy z dofinansowaniem?
2020-02-18 11:47:34

Stawiaj na ciągły rozwój Swój oraz pracowników, szkolenia mogą pomóc zapewnić sukces Twojej firmie, a wykwalifikowani pracownicy to filar przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto uczyć się języków?
2022-05-19 10:02:05

Z tym, że warto znać języki obce nie powinien polemizować nikt. Oczywiście, są różne języki, które wymagają dokładności, większego korzystania z aparatu mowy.

Artykuł Dlaczego warto uczyć się języków?
Kurs UDT na wózki widłowe, czyli poszerz swoje uprawnienia
2022-04-22 09:32:27

Praca na stanowisku operatora wózka widłowego ostatnimi czasy stała się bardzo popularna. Jeśli chcesz wsiąść za kierownice tego pojazdu potrzebna będą Ci odpowiednie uprawnienia UDT.

Artykuł Kurs UDT na wózki widłowe, czyli poszerz swoje uprawnienia
Katowice – jakich zawodów brakuje na rynku pracy?
2022-04-22 09:17:45

Katowice to serce Śląska, stolica województwa, największe miasto górnośląsko-zagłębiowskiego obszaru metropolitalnego.

Artykuł Katowice – jakich zawodów brakuje na rynku pracy?
PIT 37 przez Internet
2022-04-04 11:17:27

Jedną z coraz bardziej popularnych form rozliczenia deklaracji podatkowych są możliwości elektroniczne – czyli przez Internet.

Artykuł PIT 37 przez Internet
Szkolenia z przedłużania rzęs - jak wyglądają i czy warto brać w nich udział?
2022-03-28 11:35:26

Modna stylizacja rzęs i brwi to podstawa pięknego i zadbanego wyglądu. Dlatego klienci oczekują, że doświadczona kosmetyczka odpowiednio zadba o ich rzęsy i brwi, bazując na najlepszych i najnowocześniejszych metodach.

Artykuł Szkolenia z przedłużania rzęs - jak wyglądają i czy warto brać w nich udział?
Marketing social media
2022-03-21 13:10:55

Marketing social media, to niezwykle pożądana kompetencja wśród managerów i specjalistów zajmujących się marketingiem.

Artykuł Marketing social media
Dlaczego warto nauczyć się obsługi programu AutoCad?
2022-03-14 11:45:26

Jesteś studentem bądź absolwentem uczelni technicznej? Chcesz zdobywać kolejne umiejętności niezbędne w Twojej branży? Jedną z umiejętności, które warto nabyć jest obsługa programu AutoCad.

Artykuł Dlaczego warto nauczyć się obsługi programu AutoCad?
Jestem poszkodowanym w wypadku samochodowym. Czy należy mi się odszkodowanie?
2022-03-14 10:52:33

Za zostanie poszkodowanym w wypadku samochodowym przysługuje odszkodowanie komunikacyjne, czyli świadczenie przysługujące osobie poszkodowanej. Zobaczmy, na jakich zasadach ono działa.

Artykuł Jestem poszkodowanym w wypadku samochodowym. Czy należy mi się odszkodowanie?
TRADE MARKETING MANAGER - CZY JESTEŚ NIM W 100%?
2022-03-09 16:26:23

Lubimy część kreatywną w marketingu. Sypanie pomysłami i narzędziami marketingowymi to często nasza pierwsza reakcja na problem. Konsumenci nie znają naszej marki, więc mówimy "zróbmy kampanię marketingową", produkt słabo się sprzedaje więc myślimy "zmieńmy opakowanie".

Artykuł TRADE MARKETING MANAGER - CZY JESTEŚ NIM W 100%?

stron: 1 2 397

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów