Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Szkolenia dofinansowane z KFS – jakie kursy z dofinansowaniem?
2020-02-18 11:47:34

Stawiaj na ciągły rozwój Swój oraz pracowników, szkolenia mogą pomóc zapewnić sukces Twojej firmie, a wykwalifikowani pracownicy to filar przedsiębiorstwa.

Jak zarządzać zespołem?
2020-09-09 14:48:18

Jak zarządzać zespołem? Pytanie z pozoru proste. Prawda? Jednak odpowiedź nie należy do łatwych i nieskomplikowanych. W dużym skrócie, możemy powiedzieć, że zarządzanie zespołem wymaga interdyscyplinarnych kompetencji managerskich związanych z rekrutacją pracowników (członków zespołu)...

Artykuł Jak zarządzać zespołem?
Kurs na wózek widłowy - wszystko co warto wiedzieć
2020-09-09 10:16:32

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku pracy często powoduje, że uprawnienia i kwalifikacje, które do niedawna były rzadkością i stanowiły wyjątkowy atut, obecnie stają się warunkiem koniecznym otrzymania angażu na danym stanowisku.

Artykuł Kurs na wózek widłowy - wszystko co warto wiedzieć
E-szkolenie z zarządzania sprzedażą produktu dla Product Managerów
2020-08-21 12:01:41

E-szkolenie "Zarządzanie sprzedażą produktu dla Product Managerów" powstało z myślą o podniesieniu kompetencji Product Managerów w zakresie wykorzystania przez nich, w procesie zarządzania produktem, praktycznych narzędzi wspierających realizowanie, wcześniej zaplanowanej, strategii sprzedaży...

Artykuł E-szkolenie z zarządzania sprzedażą produktu dla Product Managerów
Praca i biznes po kryzysie – które zawody przetrwają?
2020-08-13 11:22:57

Sytuacja związana z koronawirusem bardzo mocno wpłynęła na biznes, ale także na organizację pracy. Czas wyciągnąć wnioski i zastanowić się, które z tych zmian będą długotrwałe i jak zmieni się rynek pracy po tym – oby jak najkrótszym – kryzysie.

Artykuł Praca i biznes po kryzysie – które zawody przetrwają?
Jak wyglądają kursy i szkolenia w Poznaniu? W jaki sposób prowadzone są zajęcia?
2020-08-10 12:28:28

Szkolenia i kursy stają się istotnym elementem rozwoju zawodowego pracownika. Z takiego samego założenia wychodzą także pracodawcy, którzy coraz częściej finansują warsztaty i zajęcia umożliwiające pracownikom zdobycie nowych umiejętności. Jak jednak wyglądają takie szkolenia i czym kierować się prz

Artykuł Jak wyglądają kursy i szkolenia w Poznaniu? W jaki sposób prowadzone są zajęcia?
Co to jest poradnik?
2020-08-10 12:15:41

Truizmem byłoby stwierdzenie, że świat nie stoi w miejscu. To oczywiste – nie stoi, tylko jakie ma to znaczenie? Takie, że większość osób wręcz organicznie potrzebuje poczucia, że także ich plany życiowe dynamicznie się rozwijają.

Artykuł Co to jest poradnik?
Strategie category management
2020-08-06 16:16:03

Każdy Category Manager budując kategorię produktową stanie przed koniecznością dobrania właściwej dla niej strategii category management. Generalnie możemy wyróżnić pięć podstawowych strategii zarządzania kategorią produktów. Każda z nich jest zorientowana na osiągnięcie innych celów.

Artykuł Strategie category management
Nauka chińskiego online
2020-08-06 13:34:44

Języka chińskiego można się uczyć na wiele rozmaitych sposobów. Mamy mnóstwo podręczników i ogłoszeń w prasie. Warto jednak wykorzystać kurs chińskiego online, ponieważ jest to oferta bardzo szczegółowo sprawdzona przez klientów indywidualnych, ale także przez biznesmenów.

Artykuł Nauka chińskiego online
Język angielski wśród uczniów - jak zacząć?
2020-08-05 11:21:10

W obecnych czasach każdy musi znać angielski. Jest to język międzynarodowy, który towarzyszy nam na każdym kroku naszego życia. Wykorzystujemy go w pracy, szkole, lecz także podczas spędzania wolnego czasu, zakupów czy spotkań ze znajomymi czy rodziną.

Artykuł Język angielski wśród uczniów - jak zacząć?

stron: 1 2 389

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów