Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.
W kazdej chwili możesz wyłączyć cookies. Wyłączenie ciasteczek może spowodować nieprawidłowe działanie witryny. Więcej w naszej polityce prywatności.

Szkolenia kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Artykuły o tematyce szkoleń/kursów

JPK - Jednolity Plik Kontrolny
2017-09-14 12:07:58

Czym jest Jednolity Plik Kontrolny?

Artykuł JPK - Jednolity Plik Kontrolny
Udane i praktyczne szkolenie z zarządzania zespołem sprzedażowym
2017-09-05 14:12:20

Bardzo udaną premierę rynkową miał program szkolenia z zarządzania zespołami handlowymi (sprzedażowymi) przygotowany przez trenera i eksperta B&O NAVIGATOR Panią Anetę Ropek.

Artykuł Udane i praktyczne szkolenie z zarządzania zespołem sprzedażowym
Jak rozwijać kompetencje z zarządzania dostawcami?
2017-09-04 12:27:29

Zarządzaniu dostawcami było poświęcone szkolenie zamknięte, które przeprowadziliśmy dla managerów i pracowników Lear Corporation Poland. Trenerem odpowiedzialnym za dostosowanie programu szkolenia do potrzeb uczestników i specyfiki ich pracy oraz prowadzącym warsztaty był Pan Marcin Mielniczuk.

Artykuł Jak rozwijać kompetencje z zarządzania dostawcami?
Jak zostać skutecznym Handlowcem?
2017-09-01 10:59:33

Jest kilka podstawowych zasad, o których każdy Skuteczny Handlowiec powinien pamiętać.

Artykuł Jak zostać skutecznym Handlowcem?
Team building - jak poprawić relacje między pracownikami?
2017-08-31 08:41:39

Dobrze zgrana grupa pracowników to prawdziwy skarb dla każdej firmy. Osoby, które potrafią ze sobą współpracować, łatwiej podejmują decyzje, działają skutecznie i często rozumieją się bez konieczności wchodzenia w długie dyskusje. Trudno nie zauważyć ile dzięki temu zyskuje firma.

Artykuł Team building - jak poprawić relacje między pracownikami?
Zdenerwowany klient – profesjonalna obsługa trudnego klienta
2017-08-02 09:51:10

W każdej branży spotykamy się z tzw. trudnymi klientami. Z łatwością wymienimy ich cechy. Są roszczeniowi, niemili, agresywni, łatwo wzbudzić w nich jakieś skrajne emocje.

Artykuł Zdenerwowany klient – profesjonalna obsługa trudnego klienta
Ja handlowiec
2017-08-02 09:48:25

Istnieje wiele opinii na temat wagi cech, które są istotnymi determinantami jakości i efektów pracy handlowca. Poniżej przedstawię kilka z nich. Są one istotne w pracy handlowca. Każdy z nas na początku popełnia błędy, jeśli chcesz ich uniknąć, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Artykuł Ja handlowiec
3 najpopularniejsze metody nauki języka angielskiego
2017-07-26 08:31:16

Mogłoby się wydawać, że w przypadku nauki języków obcych jedyną słuszną drogą są szkoły. Nic bardziej mylnego. Przy współczesnych możliwościach poznawanie mowy innych narodów wcale nie musi się odbywać w szkolnej ławce. Przedstawiamy Wam najlepsze sposoby nauki języka angielskiego!

Artykuł 3 najpopularniejsze metody nauki języka angielskiego
Po co pracownikowi poczucie własnej wartości?
2017-07-21 10:33:01

Jeśli chcesz mieć naprawdę dobrego pracownika, zadbaj o jego poczucie własnej wartości. Dzięki większej samoświadomości i pewności siebie, stanie się lepszym partnerem do wspólnej i twórczej pracy. A właśnie na takich pracownikach firma może najwięcej zyskać.

Artykuł Po co pracownikowi poczucie własnej wartości?
Kiedy robić studia podyplomowe? 
2017-07-17 12:15:23

Często kończąc jedne studia i podejmując pracę, okazuję się, że kierunek, który wybraliśmy nie zawsze spełnia nasze oczekiwania, a branża, w której pracujemy wymaga od nas rozwoju w nowej dziedzinie.

Artykuł Kiedy robić studia podyplomowe? 

stron: 1 2 372

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN

Dołącz do nas